Get Adobe Flash player

Sukcesy naukowe

Ważniejsze sukcesy uczniów ZST w ostatnich latach w konkursach, turniejach i olimpiadach

Rok szkolny 2012/2013

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - etap gminny
II m. - S. Juszczyk
III m. - M. Gawrylczyk

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej - etap powiatowy
II m. - S. Juszczyk

Międzyszkolny Konkurs Językowy ph. "Moja Ojczyzna - polszczyzna czyli Wiem co mówię"
I m. - A. Stankiewicz i W. Kus


Rok szkolny 2011/2012

XXVII edycja Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
Bartosz Sowiński - finalista etapu ogólnopolskiego

XIV edycja Olimpiady Wiedzy o Żywności
Bartosz Sowiński - laureat etapu centralnego


Rok szkolny 2010/2011

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych - etap okręgowy
IV m. - Ł. Wieroński

Powiatowy Konkurs Poetycki "Ocalić od zapomnienia
II m. - B. Sowiński
wyróżnienie - E. Zając

Rejonowe Mistrzostwa Matematyczne
III m. - M. Diakoniuk

VII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej
I m. - K. Gawrylczyk
III m. - Ł. Kunat

Powiatowy Konkurs Historyczny "Wojny Krzyża z Półksiężycem - krucjaty"
I m. - K. Gawrylczyk
IV m. - A. Kozłowski

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla Zasadniczych Szkół Zawodowych "Mistrz Rachunków"
II m. - drużyna ZST (M. Biernacka, O. Tkaczyk, J. Stodolski)
II m. - indywidualnie O. Tkaczyk
V m. - M. Biernacka

XXVI edycja Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
Bartosz Sowiński - finalista etapu wojewódzkiego

XIII edycja Olimpiady Wiedzy o Żywności
Bartosz Sowiński - finalista etapu centralnego

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności - etap wojewódzki
IX m. - B. Sowiński

III Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej - etap okręgowy
XVI m. - M. Pflaum


Rok szkolny 2009/2010

IX Powiatowy Sejmik Ekologiczny
II m. - B. Łoś (konkurs fotograficzny)

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla Zasadniczych Szkół Zawodowych "Mistrz Rachunków"
V m. - drużyna ZST (E. Mrowińska, O. Tkaczyk, P. Dulik)

Olimpiada Wiedzy o Żywności i Żywieniu
XV m. - B. Sowiński

Powiatowa Olimpiada Udzielania Pierwszej Pomocy
V m. - drużyna ZST (D. Baczyński, R. Szylko, T. Imbierski, M. Winterot, A. Adamczyk)

VI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej
IV m. - J. Krym oraz IV m. - drużynowo (J. Krym, A. Mróz)

Powiatowy Konkurs Historyczny "Rozbicie dzielnicowe. Trudna droga do zjednoczenia państwa polskiego"
II m. - K. Gawrylczyk
III m. - A. Kozłowski

Wojewódzki Finał Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego
VI m. - drużyna ZST (Ł. Kunat, R. Szylko, M. Ślipko)

Wojewódzki Konkurs Gastronomiczny
IX m. - M. Samonek i A. Makowiecka

Ocalić od zapomnienia - Konkurs recytatorski - etap powiatowy
III m. - B. Sowiński

 

Na skróty

logo 1

wiarygodna

librus

plan lekcji1

facebook-76536 1280-1420x670

Erasmus hasło d1

Odliczanie

Do wakacji zostało:
-

Szukaj

Współpraca z Uczelniami

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie

 

pwsz logo16

 www.pwsz.sulechow.pl

 

Uniwersytet Zielonogórski

 logo uz

www.uz.zgora.pl

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Imieniny

Dzisiaj jest
Wtorek
18 grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Bogusław, Gracjan, Gracjana, Laurencja, Wilibald, Wszemir
Do końca roku zostało
14 dni

Licznik Odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj144
mod_vvisit_counterWczoraj171
mod_vvisit_counterW tym tygodniu315
mod_vvisit_counterOstatni tydzień1870
mod_vvisit_counterW tym miesiącu3909
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc258
mod_vvisit_counterWszystko782191

Online (20 minut temu): 10
Twoje IP: 54.236.180.104

Logowanie