Get Adobe Flash player

„Jesteśmy Wielką Rodziną“

tyt grosseW dniach  26. 11. 2018 – 05.12. 2018  uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Lubsku brali udział w  niemiecko - polskim projekcie o charakterze kształcenia zawodowego, zrealizowanym przy wsparciu Polsko - Niemieckiej Współpracy Młodzieży. Impreza „Jesteśmy Wielką Rodziną“ (niem. „Grosse Familie”) są to cykliczne spotkania mikołajkowe dla seniorów organizowane przez władze miasta Frankfurt nad Odrą. W tym roku zostały one zorganizowane po raz 53. Impreza ta cieszy bardzo dużą popularnością wśród starszych mieszkańców Frankfurtu, zazwyczaj trwa ona około tygodnia i każdego dnia w hali targów spodziewanych jest średnio 500 - 600 gości.
Internationaler Bund (IB), podobnie jak inne lokalne organizacje pożytku publicznego, angażuje się nieodpłatnie do realizacji tego przedsięwzięcia. Osoby kształcące się w IB oraz uczestnicy międzynarodowych projektów realizowanych w tym czasie, mają idealną okazję do zastosowania i poszerzenia swoich umiejętności zawodowych, kompetencji interpersonalnych oraz językowych. Na zakończenie spotkania uczniowie wraz z opiekunami uczestniczyli w jednodniowej wycieczce do Berlina. W tym roku uczestnikami projektu byli: Bogdańska Laura, Chacuś Aleksandra, Deka Emila, Łowicka Paulina, Pietraszko Natalia, Powietrzyńska Joanna, Wolak Zuzanna. Opiekunami uczniów byli: Mariola Czarna i Krzysztof Kowsz.

 

Na skróty

logo 1

wiarygodna

librus

plan lekcji1

facebook-76536 1280-1420x670

Erasmus hasło d1

indeks

Odliczanie

Do wakacji zostało:
-

Szukaj

Współpraca z Uczelniami

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Sulechowie

 

pwsz logo16

 www.pwsz.sulechow.pl

 

Uniwersytet Zielonogórski

 logo uz

www.uz.zgora.pl

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Imieniny

Dzisiaj jest
Środa
23 stycznia 2019
Imieniny obchodzą
Emerencja, Ildefons, Jan, Klemens, Maria, Rajmund, Rajmunda, Wrócisława
Do końca roku zostało
343 dni

Licznik Odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj191
mod_vvisit_counterWczoraj267
mod_vvisit_counterW tym tygodniu673
mod_vvisit_counterOstatni tydzień1310
mod_vvisit_counterW tym miesiącu4039
mod_vvisit_counterOstatni miesiąc0
mod_vvisit_counterWszystko789985

Online (20 minut temu): 6
Twoje IP: 54.146.206.127

Logowanie